وبلاگ اطلاع رسانی گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
مشروح جلسه گروه

مشروح جلسه گروه کارشناسی در مورخه 8/7/87

 

 حضور جنا ب آقای مهندس اسکویی  رئیس کمسیون ماده ۸ دانشگاه                        

 توضیحات جنا ب آقای اوچی عضو کمیته نظارت کیفی گروه ازبازدیدهای دورهای از مراکز

 ابلاغ بخشنامه داروی ثبوت مستعمل توسط معاونت پشتیبانی دانشگاه

 پیگیری حق اشعه کارکنان پرتوکاربراساس حقوق و مزایا

 برنامه ریزی برگزاری روز جهانی رادیولو‍ژی

 

جلسه گروه کارشناسی رادیولوژی  راس ساعت 30/11 مورخه 8/7/87 با حضور اعضاء اصلی و علی البدل در دفتر گروه برگزار گردید .

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط اقای اوچی آغاز و در ادامه آقای طوی بیگی ؛ رئیس گروه دستور جلسه راقرائت کردند .

در ابتدای جلسه آقای اوچی عضو کمیته نظارت کیفی گروه گزارش بازدید های خود را ازبخش های تصویر برداری  بیمارستان های امام رضا(ع) ؛ شهید مدنی ؛ شهدا ؛ رازی و سینا به صورت مبسوط ارائه و اعضاء گروه دیدگاه ها و نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کرده و مقرر گردید گزارشات واصله پس از برسی و کار کارشناسی گروه ؛ به صورت مکتوب به ستاد تحول اداری دانشگاه و معاونت درمان و معاونت های ذینفع دانشگاه ارائه گردد .

در ادامه آقای طوی بیگی در مورد بخشنامه معاونت پشتیبانی دانشگاه در مورد داروی مستعمل ثبوت  و ابلاغ آن به واحدهای درمانی و بهداشتی استان توضیحاتی را ارائه کرده و اعضاء گروه در مورد شرایط  فروش دارو و فیلم های باطله و نحوه نظارت گروه بر این امر و هماهنگی و همکاری مسئولین بخشها در این زمینه  به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و مقرر گردید در طی 15 روزآینده جلسه ای مشترک با مسئولین بخشهای تصویر برداری استان برگزار و در مورد راهکارهای مناسب و قانونی در این زمینه تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

سپس آقای اسلامی ؛ نائب رئیس گروه در مورد جلسه با جناب آقای خفاف مسئول امور حقوقی دانشگاه درمورد مراحل قانونی پرداخت حق اشعه کارکنان دانشگاه بر اساس حقوق و مزایا بر اساس رای عمومی دیوان عدالت اداری توضیحاتی را به اعضاء گروه ارائه و مقرر گردید پیگیری های مستمرر گروه با مسئولین و معاونین دانشگاه در این زمینه صورت گیرد .

در ادامه جلسه جناب آقای مهندس اسکویی مسئول و بازرس کل فیزیک بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رئیس کمسیون ماده ۸ در مورد شرایط پرداخت حق اشعه به کارکنان پرتوکار و قوانین حفاظت در برابر اشعه ونحوه صدور مجوز کار با اشعه در مراکز دولتی و خصوصی توضیحا تی را ارائه و مقرر گردید که به منظور هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر در مورد اجرای دستوالعمل های سازمان انرژی اتمی جلسه ای مشترک میان اعضاء گروه و مسئولین فیزیک بهداشت استان برگزار گردد.

پیگیری گروه و جناب آقای مهندس عبدالهی مدیرعامل تعاونی مسکن در مورد ثبت شرکت و عضو گیری مجدد تعاونی مسکن انجمن رادیولوژی استان که اکثر همکاران در این مورد متقاضی و پیگیر موضوع می باشند.

در انتهای جلسه اعضاء گروه  به برگزاری با شکوه روز 17آبان ( روز جهانی رادیولوژی ) تاکید کرده و مقرر گردید کمیته ای مشترک ازاعضاء گروه ؛ مسئولین بخشها ؛ افراد علاقه مند و دانشجویان با عنوان کمیته برگزاری روز رادیولوژی تشکیل و کارهای اجرایی  آن آغازگردد .

حواشی جلسه :

حضور جناب آقای مهندس اسکوئی در جلسه گروه ؛ که همیشه جای  خالی ایشان در جلسات گروه احساس می گردید .

گزارش 10 صفحه ای  مکتوب و مبسوط  جناب آقای اوچی از بازدید های دورهای از بخشهای تصویر برداری ؛ که بدینوسیله از زحمات ایشان قدر دانی میشود .

هماهنگی جلسات گروه توسط سر کار خانم آذری ؛  که بدینوسیله از زحمات ایشان قدر دانی میشود .

از دوستان و همکاران و دانشجویان گرامی که تمایل دارند در کمیته برگزاری روز رادیولوژی ثبت نام نمایند تقاضا میگردد درخواست های خود را در قسمت نظرات درج نمایند .

گروه کارشناسی امیدوار است با پیگیری مسائل صنفی و اداری همکاران پرتوکار استان گامی های بلندی جهت اعتلای جامعه تصویر برداری استان و ایران بردارد .

روابط عمومی


پيام هاي ديگران () | یکشنبه ۱٤ مهر ،۱۳۸٧ - گروه كارشناسي راديولوژي د.ع.تبريز |لینک به نوشته