وبلاگ اطلاع رسانی گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
مشروح جلسه

مشروح جلسه گروه در مورخه 13/6/87

جلسه گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز روز چهارشنبه مورخ 13/6/87 راس ساعت 12:15 در دفتر گروه برگزار گردید .

جلسه با تلاوت کلام الله مجید توسط حاج آقا ظهیری آغاز گردید .

در ابتدای جلسه آقای طوی بیگی دستور جلسه را قرائت و در مورد جلسه روز سه شنبه با آقای دکتر مجیدی و آقای دکتر عبدالهی توضیحاتی را به اعضاء گروه ارائه کردند .

اولین مورد ذکر شده در مورد حق اشعه کارکنان انجام کار مشخص بود ؛ با توجه به مصوبه هیئت امنا دانشگاه در مورد بلا مانع بودن پرداخت حق اشعه مقرر گردید طبق نظر معاون محترم پشتیبانی دانشگاه برقراری حق اشعه از مورخه 1/1/87 اجرایی گردد.

در ادامه ریئس گروه در مورد پساب داروی ثبوت و فیلم های باطله رادیولوژی توضیحاتی را ارائه و مقرر گردید صورتجلسه فوق الذکر توسط اعضاء گروه و کارشناسان ستاد مرکزی دانشگاه امضاء و دستور العمل اجرایی آن تهیه و تنظیم گردد.

در ادامه آقای طوی بیگی گزارش شرکت در جلسه کانون مرکزی گروه های تخصصی دانشگاه را به گروه ارائه دادند.

در ادامه جلسه آقای بهروزی رای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری به شماره 37 در مورد پرداخت حق اشعه با توجه به حقوق و مزایا را به اعضا گروه ارائه و مقرر گردید در مورد اصلاح حق اشعه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از حقوق و فوق العاده شغل به حقوق و مزایا مطابق قانون حفاظت در برابر اشعه و اجرایی نمودن رای عمومی دیوان محترم عدالت اداری به شماره 371 مکاتباتی با دانشگاه صورت گیرد .

در ادامه پیشنهاد تقدیر از اعضاء فعال گروه توسط آقای طوی بیگی از طریق دانشگاه مطرح و مقرر گردید مکاتباتی در این زمینه صورت گیرد .

در انتهای جلسه آقای اسلامی نائب رئیس گروه در مورد برنامه ریزی دقیق تر جلسات گروه و مدون کردن برنامه ای جهت برسی دقیق تر مشکلات بخشهای تصویر برداری استان ؛ نقطه نظراتی را مطرح  و مقرر گردید اعضاء گروه با انسجام بیشتر جلسات 2 هفته ای را برگزار و نتایج جلسات از طریق سایت گروه به اطلاع کلیه همکاران در استان قرار گیرد .

حواشی جلسه :

حضور جناب آقای طریقت کارشناس رادیولوژی بخش آنژیو گرافی بیمارستان عالی نسب تبریز در جلسه ,

ایشان در مورد تمایل شرکت های تجهیزات پزشکی در مورد حمایت مالی در برگزاری کنگره ها و جشن روز رادیولوژی از گروه کارشناسی توضیحاتی را ارائه و مقرر گردید که درخواست شرکت ها به صورت کتبی به گروه ارائه گردیده تا در مورد نحوه فعالیت مشترک در جلسات بعدی گروه تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

میهمان بعدی جلسه سر کار خانم اوجاقی کارشناس رادیولوژی بیمارستان باقر العلوم شهرستان اهر بود .

ایشان نیز در مورد کمبود کادر درمانی و فشار  کاری زیاد ناشی از این مسئله توضیحاتی را ارائه و مقرر گردید که در ابتدا همکاران محترم بخش رادیولوژی مشکلات و درخواست های خود را به صورت مکتوب به گروه ارائه کرده تا از طرف گروه راه کارهای مناسب پیشنهاد شده و در مورد کمبود کادر مکاتباتی با معاونت محترم درمان دانشگاه صورت گیرد .

در انتهای جلسه یاد و خاطره دوست عزیزمان مرحوم لقمان ایازی گرامی داشته شد .

امید است با تلاش تمامی همکاران پرتوکار استان گام های بلندی در جهت اعتلا و ارتقاء بخش های تصویر برداری برداریم .

روابط عمومی

 


پيام هاي ديگران () | جمعه ۱٥ شهریور ،۱۳۸٧ - گروه كارشناسي راديولوژي د.ع.تبريز |لینک به نوشته