وبلاگ اطلاع رسانی گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
مشروح جلسه

مشروح جلسه مورخ ۱۹/۴/۸۷

    جلسه گروه در مورخه 19/4/87 روز چهارشنبه ساعت 30/12 با حضور اعضاء گروه و میهمانان دعوت شده آغاز گردید. جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط دوست و همکار گرامی آقای اوچی آغاز گردید و پس ار تلاوت قرآن دستور جلسه توسط آقای طوی بیگی قرائت گردید .

در ابتدای جلسه آقای ظهیری در مورد تاسیس شرکت تعاونی چند منظوره کارشناسان رادیولوژی توضیحاتی داده و سپس آقای ماهان در مورد جلسه مشترک با کارشناسان اداره کل تعاون توضیحاتی مبسوط ارائه کردند  و مدارک مورد نیاز اداره تعاون را جهت ثبت شرکت به اعضاء گروه ارائه داده و مقرر گردید پس از مطالعه اعضاء گروه و نظر سنجی از همکاران محترم از طریق وب سایت در مورد نحوه فعالیت تعاونی چند منظوره و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت آن اقدمات بعدی صورت بگیرد .

در ادامه آقای دخیلی منشی شرکت تعاونی مسکن انجمن در مورد نحوه ارائه مدارک اعضاء به اداره تعاون در مورد ثبت شرکت توضیحاتی را ارائه داده و مقرر گردید طی هفته آینده جلسه ای با هیئت مدیره و اعضاء هیئت مدیره تشکیل و در مورد محل دفتر تعاونی  و سیاستهای آتی آن تصمیماتی اتخاذ گردد .

در ادامه آقای طوی بیگی رئیس گروه کارشناسی  طی حکمی آقای محمد علی اوچی را به عنوان مسئول کمیته نظارت کیفی گروه انتخاب کرده و ایشان طبق این ابلاغ موظف گردیدند که ضمن بازدید های دوره ای از تمامی بخشهای تصویر برداری استان ؛ ضمن نظارت کمی وکیفی  بخشها ؛ گزارش بازدید خود را به اعضاء گروه ارائه دهند .

سپس آقای اوچی طی صحبتهایی در مورد مسائل  و مشکلات بخشهای تصویر برداری استان ؛ پیشنهادهائی جهت ارتقاء علمی و عملی همکاران ارائه داده و مقرر گردید در مورد نقطه نظرات ایشان تصمیماتی در جلسات آینده گروه اتخاذ گردد .

در ادامه جلسه با توجه به عدم اطلاع همکاران شهرستانی از سایت گروه و با توجه به اطلاع رسانی گروه از طریق وب سایت ؛ مقرر گردید که طبق نامه ای به دبیر خانه دانشگاه ؛ آدرس اینترنتی گروه به تمامی مراکز آموزشی و درمانی و شبکه های بهداشت استان اطلاع داده تا تمامی همکاران در سطح استان در جریان اخبار و  رویداد های صنفی خود قرارگیرند .

سپس اعضاء گروه به پیگیری نظام پیراپزشکی که در حال بررسی و انجام مراحل اولیه میباشد تاکید کرده ومقرر گردید در مورد تهیه مهر و شماره  نظام افراد پرتوکار ؛ جلسه ای مشترک  با شورای نظام پزشکی ترتیب داده شود تا در این مورد که یکی از حقوق اولیه هر پرتوکار میباشد اقدامات اساسی صورت بگیرد .

در انتهای جلسه برنامه ریزی برای جلسه آینده گروه و دعوت از مسئولین بخش سایر شهرستانها در

برنامه کاری قرارگرفته و پیگیری موارد مطروحه فوق جزء دستور کاری اعضاء محترم گروه قرارگرفت .

امید است با همکاری تمامی افراد و اعضاء پرتوکار استان ؛ گام های بلند ی برای اعتلاء و سربلندی خانواده بزرگ تصویربرداری استان و ایران برداریم .

روابط عمومی گروه 

 


پيام هاي ديگران () | یکشنبه ٢۳ تیر ،۱۳۸٧ - گروه كارشناسي راديولوژي د.ع.تبريز |لینک به نوشته