وبلاگ اطلاع رسانی گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
خلاصه جلسه مورخه ۱۷ /۱۱/۸۶

با عرض سلام خدمت همكاران محترم پرتوكار

 

خلاصه جلسه مورخ 17/11/86 گروه كارشناسي به شرح ذيل ميباشد

1-تقدير از بازنشستگان پرتوكار استان كه با هماهنگي بين گروه و امور مالي دانشگاه مقرر گرديد  مبلغي به عنوان خاتمه خدمت به بازنشستگان محترم از طرف دانشگاه پرداخت شود كه طي نامه اي 56 نفر از همكاران بازنشته به امور مالي دانشگاه معرفي شدند .

2- برنامه ريزي براي تغيير و تحول كلي در وبلاگ گروه كارشناسي كه بدينوسيله از تمامي علاقه مندان دعوت ميشود كه جهت پربار تر شدن وبلاگ پيشنهادات خود را در قسمت نظرات ارايه فرمايند.

 

3- جلسه مشترك بين گروه كارشناسي و مسئولين محترم معاونت درمان (معاون درمان و مدير درمان دانشكاه علوم پزشكي تبريز ) جهت نظارت بيشتر بر مراكز خصوصي جهت به كارگيري نيروهاي مجرب و متخصص جهت اشتغال زائي فارغ التحصيلان . بدينوسيله از تمامي پرتو كاران متقاضي شغل خواهشمند است خلاصه اي از سوابق تحصيلي و كاري خود را به مسئولين گروه در بخش MRI  بيمارستان امام خميني تبربز ارائه فرمايند.

4- تصميم گيري در مورد تكليف نيروهاي قرار داد انجام كار مشخص و معين بيمارستان امام رضا (ع) . كه مقرر گرديد با حمايت گروه و جلسه مشترك با مديريت نيروي انساني افراد مورد نظر در مراكز آموزشي و درماني امام خميني و شهيد مدني جذب و مشغول به كار شوند .

5- نشريه گروه كارشناسي در حال ويرايش ميباشد لذا از تمامي همكاراني كه مطالبي جهت چاپ در نشريه دارند و يا مايل هستند ديدگاهها و نظرات و مشكلات بخشهايشان از طريق نشريه در اختيار ساير همكاران قرار گيرد خواهشمند است مطا لب و مقاله و عكسهاي خود را به مسئولين گروه در بخش MRI  بيمارستان امام خميني تبريز تحويل نمايند تا با نام خودشان در نشريه چاپ گردد .

همچنين خاطر نشان ميگردد كه فعاليتها و تصميمات جديد گروه از طريق همين وبلاگ به اطلاع همكاران محترم خواهد رسيد . 

 

 


پيام هاي ديگران () | پنجشنبه ۱۸ بهمن ،۱۳۸٦ - گروه كارشناسي راديولوژي د.ع.تبريز |لینک به نوشته