وبلاگ اطلاع رسانی گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
زمانبندی مصاحبه

ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران محترم، خواهشمند است روز جمعه مورخ 1386/07/06 طبق لیست اعلامی ذیل، 15 دقیقه قبل از ساعت اعلام شده در دانشکده پیرا پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز جهت انجام مصاحبه حضور داشته باشید.

گروه اول - 9:30 - 8:30
1- آقای علیرضا حسنی توانا
2- آقای اصغر رادپور سعدآباد
3- آقای امیر اسماعیلی حافظی
4- خانم نسرین جودی الیله
5- خانم رقیه صولتی
6- خانم اکرم حیدر زاده
7- خانم زهرا نوروزی
8- خانم زهرا مجیدی دیزج
9- خانم معصومه صدائی مهربانی
10-خانم ثریا پزشکی

گروه دوم - 10:30 - 9:30
1- آقای ولی ولی زاده زنوز
2- آقای کریم زینالی
3- خانم پریوش رادبیک محمدنیا
4- خانم فائقه اسمی مقدم سعدآبادی
5- خانم آرزو محمد خوازی
6- خانم مریم اولاد غفاری
7- خانم معصومه قدامی
8- خانم اعظم پور حسین
9- خانم بهناز خدادادی
10- خانم زیبا شکری

گروه سوم - 11:30 - 10:30
1- محمد کرامتی
2- علی عبدی حمل آباد
3- عادله فداکار
4- روزا یزدانی دهخوارقانی
5- مهناز یوسفی سادات
6- فهیمه حسین پور
7- نسرین خدادادی قره تکان
8- ام حبیبه شمیزی خلجان
9- زهرا قائمی مهر
10- نازیلا رحیمی
11- شیوا اسدپور گاوگانی

گروه چهارم - 12:30 - 11:30
1- یدالله پوری هیق
2- هادی علیزاده
3- اکبر لطفی
4- مریم حفظی مارالانی
5- معصومه محمد باقری تیمورلویی
6- خدیجه میر نصیری
7- شکوفه بهیاری
8- نجیبه احمری باف
9- لیلا ولی پور یکانی
10- ناهید جواد زاده
11- رعنا عطاری امیردیزج

گروه پنجم - 14:30 - 13:30
1- علیرضا اسداللهی تراکمه
2- علی کیانی نظرلو
3- علیرضا انداز
4- لیلا مهدی زاده
5- رقیه شیرین پور
6- مهری فرجی حسن لوئی
7- هاله واحدی
8- سودابه بختی خسرقی
9- مرضیه اباذری
10- حکیمه ذوالفنون
11- حبیبه اربابی شادآباد


گروه ششم - 15:30 - 14:30

  1. ابراهیم میری
  2. محمدرضا رحمتی قرمزگل
  3. طاهره عباس پور
  4. فاطمه سراج
  5. سیما بخشمندی
  6. بتول طالبی
  7. نویده کاتب خیابانی
  8. حسنیه عزیزی
  9. فهیمه مارالانیان
  10. اعظم عابدینی
  11. اکرم جباری سابق

گروه هفتم - 16:30 - 15:30
  1. میرمحمود تفریشی نژاد
  2. علی طوماری
  3. محمدعلی روشن
  4. فاطمه نوباوه دیزج یکان
  5. لیلا کهن
  6. سمیه مرزبان
  7. راحله رنجبران
  8. مهری ایزد سرشت
  9. ربابه حامدی فر
  10. فریبا حاتمی ایلخچی
  11. مهین وکیلی شاپوری

گروه هشتم - 17:30 - 16:30
  1. سید باقر حسینی
  2. حسین محمودی
  3. اصغر شیرینی
  4. عزیزه صادقی آذر
  5. شبنم اتفاقیه
  6. حکیمه ترکی
  7. فاطمه نقیبی هریس
  8. طاهره کارکن آذری
  9. زهره محمدی خسرقی
  10. سمیرا رامین فرد
  11. ژاله عابدینی درشگی

با آرزوی موفقیت گروه کارشناسی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز - طوی بیگی بنیسی


پيام هاي ديگران () | پنجشنبه ٥ مهر ،۱۳۸٦ - گروه كارشناسي راديولوژي د.ع.تبريز |لینک به نوشته